fbpx
19
Dec

DİJİTAL D-EVRİM

19.12.2019

“Dijital Diyetisyenlik” kavramı ile bildirim bombardımanı altındaki insanların teknolojik gelişmeleri nasıl hayatlarına entegre etmeleri gerektiği üzerine uzmanlaşan Tolga Akkuş ile Dijital D-Evrim konulu pro-aktif öğretmen akademisi, Dost Koleji çalıştaylarına elektronik bir sayfa açtı. Özellikle sosyal medya ve gençlerin de konuşulduğu program soru cevap kısmı ile son buldu. Yeni çalıştaylar ile bilinç dünyamızı zenginleştirmek için sabırsızlanıyoruz… …

Devamı...
19
Dec

ETKİLİ SINIF YÖNETİMİ

19.12.2019

Kendini yenilemenin hem biyolojik hem psikolojik bir süreç olduğuna inanan Dost Ailesi etkili sınıf yönetimi semineri ile sanal bilgi dağarcıklarını zenginleştirdi. Yurtiçi ve yurt dışında öğretmen eğitimi üzerine seminerler veren eğitimci-yazar Muhammet YILMAZ tarafından verilen seminer öğretici olduğu kadar da renkli ve keyifli idi.      

Devamı...
5
Nov

ÇUKURAMBAR DOST KOLEJİ YANGIN EĞİTİMİ

05.11.2015

ÇUKURAMBAR DOST KOLEJİ YANGIN EĞİTİMİ  

Devamı...
18
Oct

KAHRAMAN MEHMETÇİĞİMİZE DOST KOLEJİNDEN SELAM VE DUA OLSUN…

18.10.2019

 

Devamı...
14
Oct

The Fortnight at Dost

14.10.2019

The Fortnight at Dost adlı programımızda Çukurambar Dost Koleji öğrencilerimizle iki haftada bir artık sizlerleyiz!   

Devamı...
14
Oct

My Photo Frame

14.10.2019

 6. Sınıf öğrencilerimiz kendi resim çerçevelerini tasarlayıp, bir aile fotoğrafını çerçevelerine koyarak ailelerini tanıttılar.       

Devamı...
21
Sep

Çukurambar Dost Koleji olarak; 2019 – 2020 Egitim öğretim dönemi ogretmen – veli tanışma ve okul işleyiş bilgilendirme toplantımızı velilerimizin yoğun katılımı ile gerçekleştirdik.

21.09.2019

Dost Koleji olarak velilerimizi dönem başında yine yanımızda görmenin mutluluğunu, huzurunu bir kez daha yaşadık ve hissettik. Velilerimizden aldığımız destek ile yeni dönemde daha başarılı ve güzel işler yapacağımıza dair inancımız ve azmimiz arttı. 1. Veli tanışma gösterilen yoğun ilgi ve alakadan dolayı tüm velilerimize teşekkür ederiz.    

Devamı...
9
Sep

2019 – 2020 Eğitim öğretim dönemimiz ülkemize, milletimize, velilerimize, öğrencilerimize, öğretmenlerimize, idaremize ve dost ailemize hayırlı olsun.

09.09.2019

Yeni dönemimizi coşkuyla, heyecanla ve mutlulukla açtık. İlk ders dilimiz büyük bir coşkuyla çaldı. Sınıflarımız, koridorlarımız ve okulumuz şenlendi. Öğrenci sesleri okulumuzun her yerinde yankılandı. Mutluluğumuz arttı. Bu mutluluğu her daim yaşamak ve her daim başarılı olmak temennisi ile…    

Devamı...
6
Sep

2019 2020 Eğitim Öğretim Dönemi 8. Sınıf LGS Akademik Bilgilendirme Ve Tanışma toplantımızı velilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirdik.

06.09.2019

 Toplantıya yogun veli katılımı bizleri çok sevindirdi. Dost Koleji olarak başarılı olma kararlılıgimızı, inancımızı ve azmimizi bir kez daha değerli velilerimiz ile paylaştık. Başarılı ve mutlu bir yıl olması temennisi ile bizlere güvenen, desteklerini her zaman yanımızda hissettiğimiz tüm velilerimize teşekkür ederiz. Yeni dönemimiz ögrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize ve idaremize hayırlı olsun.    

Devamı...
6
Sep

OKULUMUZUN BEYAZ BAYRAĞI…

06.09.2019

Okulumuz Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı koordineli ‘TEMİZ OKUL, SAĞLIKLI OKUL’ Projesi kapsamında Beyaz Bayrak ve Sağlıklı Okul sertifikası alarak hijyen ve sağlık alanında göstermiş olduğu titizliği tescilli hâle getirmiştir. Bu başarı ve hassasiyette emeği geçen öğrenci, öğretmen, idareci, personel, veli tüm çalışan ve paydaşlara teşekkürü bir borç biliriz.  

Devamı...